Specjalista Service Desk

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
-przyjmowanie, obsługa oraz rozwiązywanie problemów/zgłoszeń od użytkowników,
-instalacja i konfiguracja standardowego oprogramowania zgodnie z ustalonymi procesami i standardami,
-wspieranie użytkowników w zakresie: systemów, serwerów, aplikacji oraz sprzętu,
-wsparcie przy realizacji bieżących zadań z zakresu administracji IT,
-silna i skuteczna współpraca między innymi komórkami IT.

Wymagania:
-znajomość zagadnień sieci LAN/WAN, Windows Server oraz Microsoft Office (365),
-komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
-umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
-komunikatywna znajomość języka angielskiego,
-mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziem Active Directory.

Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość wyboru rodzaju umowy w zależności od własnych preferencji,
-możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji,
-przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole,
-jasną ścieżkę rozwoju.

Dodano dnia: 23-04-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT