Web Fullstack Developer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy technologicznej, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków
Rozwój globalnej strony internetowej firmy oraz sklepu internetowego, z uwzględnieniem lokalnych rynków

Udział w przygotowaniu i rozwoju nowego portalu dla klientów firmy oraz platformy interakcji

Planowanie i kreacja zadań przed wdrożeniem nowych rozwiązań

Migracja rozwiązań internetowych z laaS do chmury, rozwój przy użyciu Appservice

Poszukiwane kompetencje
Minimum 3 lata doświadczenie w pracy w zespołach utrzymania i wdrażania stron internetowych, sklepów internetowych, aplikacji online lub portali dedykowanych dla klientów

Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z informatyką bądź inżynierią oprogramowania

Znajomość technologii:

ASP.NET MVC, ASP.NET Core, .Net Framework, .Net Core, C#

Entity Framework, Entity Framework Core, SQL Server, MongoDB

SiteCore Content Management System

OAuth2, OpenID Connect, IdentityServer

RESTful APIs, OpenAPI, Swagger

Znajomość procesów i narzędzi DevOps

Wiedza z zakresu: Agile, Scrum, Visual Studio Team Services (VSTS), Team City, Github

Mile widziana wiedza z zakresu technologii Saleforce

Bieżące rozwiązywanie problemów

Biegła znajomość języka angielskiego

Wysoka kultura osobista, proaktywna postawa

Chęć bycia częścią zespołu, umiejętność pracy w grupie

Chęć ciągłego rozwoju zawodowego

Oferujemy
Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku

Międzynarodowe środowisko oraz praca w przyjaznej atmosferze w centrum Warszawy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy

Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity pozapłacowe

Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach z wykorzystaniem nowoczesnych technologii

Stałe podnoszenie umiejętności i kompetencji funkcyjnych i przywódczych w ramach programów rozwojowych w firmie

Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania: https://coberon.elevato.net/pl/web-developer-frontend,j,96

Dodano dnia: 28-05-2018