Serwisant

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Serwisant Miejsce pracy: Katowice (śląskie) Nr ref.: S_0618_KAT_BUD2 Branża: - Instalacja/Utrzymanie/Serwis - Inżynieria/Elektronika/Technologia

Dla naszego klienta jednego z największych producentów drzwi automatycznych w Europie poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • diagnozowanie usterek oraz dokonywanie napraw

  • doradztwo techniczne oraz serwisowe

  • nadzorowanie zleceń

  • koordynowanie terminów serwisu

  • uczestnictwo w uruchomieniach i testach

Wymagania:

  •  posiadanie uprawnień SEP

  •  mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  •  dyspozycyjność, systematyczność,

  • odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie , która jest Liderem na rynku

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet socjalny

  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • niezbędne narzędzia pracy ( samochód, laptop, komórka)

Dodano dnia: 22-06-2018