I Linia Wsparcia

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

I Linia Wsparcia Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie) Nr ref.: 1107912 Branża: - Informatyka/Administracja - Informatyka/Programowanie - Projektowanie/Wdrażanie Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

 Dla naszego Klienta – z branży telekomunikacyjnej – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:
I Linia Wsparcia/Helpdesk

Realizacja: współpraca długofalowa B2B
Stawka: 180-200 PLN nett/dzień + Vat

Zadania:
zajmowanie się utrzymaniem I linii wsparcia na lokalnym środowisku wspieranie oraz realizacja zagranicznych ticketów oraz stały kontakt telefoniczny z tamtejszym biurem
rozwiązywanie i eskalacja incydentów oraz awarii informatycznych
wsparcie procesu zarządzania problemami rozwój i utrzymanie aktualności bazy wiedzy

Wymagania:
pierwsze doświadczenie we wsparciu na I Linii Wsparcia, bądź w innych obszarach IT/Telco
podstawowej wiedzy dotyczącej zagadnień z obszaru sieci LAN/WAN
znajomości aplikacji biurowych na poziomie zaawansowanym (Open Office, MS Office)
umiejętności rozwiązywania problemów oraz awarii z dziedziny IT
zdolności analitycznego myślenia
komunikatywności i umiejętności pracy w zespole dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności w działaniu

Oferujemy:

Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport Partycypowanie w kosztach przyszłych szkoleń, udział w konferencjach technicznych i pozatechnicznych, Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B)

Dodano dnia: 22-06-2018