Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Pracownik utrzymania czystości - praca tymczasowa

Lokalizacja: Koziegłowy

Ogłoszenie Agencja Pracy

Pracownik utrzymania czystości - praca tymczasowa Miejsce pracy: Koziegłowy (śląskie, Polska) Nr ref.: PUC/JAN/072018 Branża: - Praca fizyczna - Produkcja Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: podstawowe

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Dla jednego z naszych Klientów, lidera europejskiego rynku poliuretanów, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Zadania:

  • Dbanie o porządek w pomieszczeniach socjalnych
  • Wykonywanie innych czynności porządkowych zleconych przez przełożonego

Poszukujemy:

  • Osoby sumiennej, wykonującej swoją pracę z zaangażowaniem
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na czas określony 16.07 - 31.07
  • Pracę od poniedziałku do piątku (13-19 lub 14-20)

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to otwórz się na współpracę z nami i już dziś wyślij do nas swoje CV - najprawdopodobniej czekamy właśnie na Ciebie!

Dodano dnia: 10-07-2018