Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

JUNIOR DEVOPS / ADMINISTRATOR

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Wymagania:
wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne (Studenci ostatnich lat studiów mile widziani)
podstawowa znajomość sieci TCP/IP oraz zagadnień związanych z load balancingiem
podstawowa znajomość Linux i/lub Windows w stopniu umożliwiającym swobodną administrację systemami
podstawowa znajomość narzędzi typu SVN, GIT
dobra znajomość j. angielskiego
zaangażowanie, kreatywność, samodzielność
umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
znajomość skryptowych języków programowania bash, python, perl
znajomość baz danych Oracle, Postgres
znajomość narzędzi konfiguracji automatycznej (Ansible, Chef, Puppet)
znajomość Jenkins
znajomość Docker
znajomość narzędzi monitorowania (Zabbix, Nagios, Icinga)

Obowiązki:
odpowiedzialność za wdrożenie oprogramowania w środowisku klienta
odpowiedzialność za utrzymywanie oraz budowanie środowisk wewnętrznych
aktywny udział w rozwiązywaniu problemów systemowych
rozwój skryptów i narzędzi monitorujących
koordynacja współpracy między zespołami deweloperskimi a administracyjnymi

Oferujemy:
pracę z wykorzystaniem nowych technologii
udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie
zapewniamy możliwość decydowania o warsztacie pracy, narzędziach, kierunkach rozwoju produktu
atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny czas pracy, szkolenia, ścieżkę rozwoju zawodowego
stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
współpracę z doświadczonymi specjalistami
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Dodano dnia: 10-07-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy