Programista / Projektant procesów ETL (Warszawa)

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

OGÓLNE INFORMCJE:

Lokalizacja: Warszawa (Brzeska 2); Kraków (coworking); zdalnie (20-80%)
Forma zatrudnienia: Umowa o Prace, B2B
Podróże służbowe: Okazjonalnie (10-20%)
Czas trwania: Nieokreślony
Termin rozpoczęcia: 1 września 2018

ZADANIA
• Modelowanie danych z uwzględnieniem wpływu modelu na wydajność
• Projektowanie oraz dokumentowanie elementów architektury systemów zarówno na wysokim jak i szczegółowym poziomie
• Projektowanie oraz implementacja procesów transformacji danych
• Tworzenie zapytań bazodanowych, skryptów SQL oraz procedur składowanych
• Przeprowadzanie testów funkcjonalnych oraz wydajnościowych
• Przygotowanie pakietów instalacyjnych i tworzenie dokumentacji powykonawczej

WYMAGANIA:
• Minimum średnie wykształcenie oraz min. 5 letnie doświadczenie na podobny stanowisku.
• Przynajmniej podstawowa umiejętność budowania procesów zasilania i transformacji danych z wykorzystaniem narzędzi ETL (Microsoft SSIS, Pentaho DI, SAP DataServices, IBM DataStage, Oracle DI),
• Praktyczna i udokumentowana znajomość RDBMS Oracle lub PostgreSQL- projektowanie i optymalizacja bazy danych,
• Praktyczna znajomość języka SQL,
• Czynne posługiwanie się językiem angielskim (dokumentacja, kontakty ze specjalistami producentów).

O SANMARGAR TEAM:

Jesteśmy niewielką i ekspercką firmą, specjalizującą się w realizacji projektów business intelligence dotyczących budowy rozwiązań analitycznych, efektywnego przetwarzania danych, poprawy jakości danych. Pracujemy dla największych korporacji sektora usług publicznych, energetycznego i finansowego.

Dodano dnia: 10-07-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy