Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

SPECJALISTA ds. HANDLOWYCH branża elektryczna

Lokalizacja: Mysłowice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Mysłowice (śląskie, Polska)
Nr ref.: SdsH

Branża:

- Inne
- Obsługa klienta
- Sprzedaż

Opis stanowiska:

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami na powierzonym terenie, a także sukcesywne pozyskiwanie nowych klientów

  • obsługa klientów

  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji

  • tworzenie ofert handlowych oraz odpowiedzi na zapytania klientów

  • czynny udział w przetargach

  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych

  • raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym (doświadczenie w branży elektrycznej będzie dodatkowym atutem)

  • samodzielność

  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji

  • prawo jazdy kategoria B (będzie dodatkowym atutem)

  • umiejętność planowania oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • dynamizm i pasja w realizacji zadań

Oferujemy:

  • Praca od 8:00 do 16:00

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do doświadczenia i osiąganych wyników

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv poprzez 'Aplikuj Teraz'

Kontakt:

LEMAR Electric sp. z o.o.

ul. Katowicka 104

41-400 Mysłowice

tel. + 48 32 316 61 13 wew. 122

tel. + 48 697-697-716

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanym dokumencie aplikacyjnym. Dane udostępniam dobrowolnie w procesie rekrutacyjnym na wyżej wymienione stanowisko dla niezbędnych potrzeb do realizacji procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez LEMAR Electric sp. z o.o. z siedzibą w Mysłowicach 41-400 ul. Katowicka 104. Osoba składająca aplikacje ma prawo aktualizowania, poprawiania swoich danych i cofnięcia zgody na przetwarzanie danych, z zastrzeżeniem , iż wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed wycofaniem zgody. Wycofanie zgody oraz zgłaszanie poprawiania i aktualizowania danych należy zgłaszać na adres incydent@lemarelectric.pl, polityka rekrutacyjna oraz druk cofnięcia zgody dostępny jest na stronie www.lemarelectric.pl w zakładce REKRUTACJA. Od dnia 25.05.2018r. dokumenty aplikacyjne bez zawartej klauzuli nie będą rozpatrywane i automatycznie usuwane.„

Dodano dnia: 11-07-2018