Obsługa klienta- Dział Tradycja

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Agencja Pracy

Obsługa klienta- Dział Tradycja Miejsce pracy: Łódź (łódzkie, Polska) Branża: - Obsługa klienta - Sprzedaż Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe

Agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w chwili obecnej prowadzi rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta w sklepie ogólnospożywczym
  • krojenie, ważenie, pakowanie wędlin i serów
  • dbałość o asortyment
  • praca w systemie II zmianowym (06-14, 14-22)
  • praca w pełnym wymiarze lub 1/2

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie, ale niekoniecznie
  • gotowość do podjęcia pracy
  • książeczka sanepidowska
  • miłe usposobienie

Oferujemy:

  • ​elastyczny grafik
  • ​umowę zlecenia z odprowadzeniem składki ZUS, zdrowotnej i funduszu pracy oraz z możliwością zawarcia umowy o pracę
  • pracą na dłuższy czas
  • wdrożenie we wszystkie obowiązki
  • miłą atmosferę w pracy​

Sposób kontaktu z pracodawcą:

  • Mailowo za pomocą Aplikuj teraz
  • Telefonicznie 71 740 00 11

Dodano dnia: 11-07-2018