Asystent kierownika / Kierownik robót w branży elektroenergetycznej

Lokalizacja: Anywhere)

Ogłoszenie Agencja Pracy

Asystent kierownika / Kierownik robót w branży elektroenergetycznej Miejsce pracy: śląskie, Polska Branża: - Energetyka - Inżynieria Forma zatrudnienia: pełen etat

Opis stanowiska:

  • kierowanie robotami elektrycznymi w aplikacjach przemysłowych i nie tylko na etapie przygotowania, realizacji, uruchamiania i odbioru inwestycji,
  • koordynowanie prac brygad montażowych oraz podwykonawców,
  • przygotowanie wycen, kosztorysów,
  • kontrola terminowości i jakości wykonywanych prac.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne: elektromechanika lub pokrewne,
  • uprawnienia URE Grupa G1 E i D do 1kV i/lub powyżej 1kV
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • doświadczenie zawodowe przy wycenianiu robót elektrycznych,
  • biegła obsługa komputera oraz programów Word, Excel,
  • obsługa programów Norma, AutoCAD i/lub SEE Electrical,
  • prawo jazdy kat. B,
  • odpowiedzialność, samodzielność i sumienność w działaniu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane posiadanie uprawnień do kierowania robotami o specjalności elektrycznej.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń kierunkowych.

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz

Dodano dnia: 11-07-2018