Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. marketingu i komunikacji

Lokalizacja: Jarosławiec

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Jarosławiec (zachodniopomorskie, Polska)

Branża:

- Marketing
- Reklama / Grafika / Kreacja / Fotografia
- Komunikacja marketingowa
- Marketing handlowy
- Marketing internetowy i mobilny

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Nadmorski Resort posiadający ponad 430 pokoi. Oddalony 350m od morza. Posiadamy własny Aquapark- kompleks basenów wewnętrznych i zewnętrznych z podgrzewaną wodą.

W Panoramie Morskiej organizowane są:

- rodzinne pobyty wypoczynkowe

- weekendy Spa & Wellness

- turnusy rehabilitacyjne

Idealna praca dla entuzjastów e-marketingu, którzy chcieliby prowadzić kampanie marketingowe (w szerokim tego słowa znaczeniu) dla klientów z wyjątkowo ciekawej branży hotelarskiej.

Zakres obowiązków:

- inicjowanie i realizacja akcji sprzedażowych, promocyjnych

- utrzymywanie relacji z obecnymi klientami i kontrahentami

- benchmark konkurencji

- aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji projektów

- przygotowanie i zarządzanie kampaniami on-line marketingowymi

- wspieranie realizacji działań w mediach społecznościowych m.in. LinkedIn, Twitter i innych

- marketing szeptany

- monitorowanie efektywności podejmowanych działań marketingowych i komunikacyjnych

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe

- doświadczenie

- praktyczna znajomość najnowszych trendów w obszarze marketingu

- bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego

- umiejętność budowania oraz wdrażania kampanii reklamowych w Social Media i AdWords

- kreatywne myślenie i 'lekkie pióro'

- determinacja w wykonywaniu powierzonych działań

- nastawienie na cel

- kreatywność, pomysłowość

Oferujemy:

- praca stała, na miejscu od zaraz

- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

- możliwość wdrażania własnych pomysłów i samodzielne realizacji wielu ciekawych zadań

- praca wyróżniająca się różnorodnością działań marketingowych

- dostęp do najnowszych technologii

- uczestnictwo w prestiżowych projektach

- niekorporacyjna atmosfera pracy

Zapewniamy zakwaterowanie na preferencyjnych warunkach w budynku z terenem rekreacyjnym przeznaczonym dla pracowników w odległości ok 4km od miejsca pracy

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV, listu motywacyjnego oraz

dokumentów potwierdzających kwalifikacje.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Dodano dnia: 11-07-2018