Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Praca na magazynie - Zielona Góra

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Zielona Góra (lubuskie, Polska)
Nr ref.: AS/Z/M-OWW/07/18

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o., jako jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Jeżeli interesuje Cię ciekawa praca, w dużej rozwijającej się firmie, z atrakcyjnym wynagrodzeniem, nie czekaj i wyślij nam swoje CV już dziś. Z nami zawsze pewna i bezpieczna praca! Gwarantujemy wsparcie na wszystkich etapach rekrutacji oraz pomoc w wyrobieniu niezbędnych dokumentów.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pracownik magazynu - operator wózka widłowego

Opis stanowiska:

• załadunek i rozładunek,

• prace magazynowe.

Wymagania:

• uprawnienia na wózek widłowy - wysoki skład,

• gotowość do pracy zmianowej - 3 zmiany,

• doświadczenie w pracy magazynowej (mile widziane),

• chęci do pracy.

Oferujemy:

• stawkę godzinową 18 zł brutto,

• umowę zlecenie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowany/a?

Wyślij CV, wpisując w tytule 'AS/Z/M-OWW'.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.' Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Dodano dnia: 11-07-2018