Technolog Procesu – Nowe Uruchomienie

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Ogłoszenie Agencja Pracy

Technolog Procesu – Nowe Uruchomienie Miejsce pracy: Bielsko-Biała (śląskie, Polska) Nr ref.: 3698 Branża: - Inżynieria - Motoryzacja - Produkcja - Elektronika / Elektryka - Motoryzacja - Projektowanie - Konstrukcja / Technologie - Optymalizacja procesu produkcji - Zarządzanie produkcją Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: wyższe Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Naszym klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna z siedzibą w Bielsku-Białej. Poszukiwana osoba dołączy do zespołu technologów i będzie brała udział w uruchomieniach nowych linii produkcyjnych i nadzorowała linie funkcjonujące w zakładzie.

Główne zadania:

  • wykorzystanie specjalistycznej wiedzy technicznej w procesach produkcyjnych,
  • nadzorowanie technologii na produkcji w toku, udział w doskonaleniu i rozwoju linii produkcyjnych, funkcjonujących w zakładzie,
  • analizowanie i interpretacja danych, dotyczących procesu technologicznego,
  • kreatywne podejście do procesu technologicznego w aspekcie czasu i przestrzeni,
  • zarządzanie trwającymi projektami,
  • udział w nowych uruchomieniach (odbiory maszyn, instalacje, rozruchy, próby technologiczne),
  • ścisła współpraca z obszarem produkcyjnym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, np. mechanika, automatyka, elektrotechnika, elektronika, robotyka,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • znajomość norm produkcyjnych i  statystycznej analizy procesów produkcyjnych,
  • oczekiwana umiejętność  programowania sterowników,
  • ogólna znajomość mechaniki oraz podstaw elektrotechniki,
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • znajomość programów: MS Office, Visio, Auto CAD,
  • dobra praca zespołowa.

Klient ofertuje:

  • pracę w rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
  • szkolenia,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pakiet socjalny.

Dodano dnia: 11-07-2018