Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Technolog Procesu – Nowe Uruchomienie

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (śląskie, Polska)
Nr ref.: 3698

Branża:

- Inżynieria
- Motoryzacja
- Produkcja
- Elektronika / Elektryka
- Projektowanie
- Konstrukcja / Technologie
- Optymalizacja procesu produkcji
- Zarządzanie produkcją

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Naszym klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna z siedzibą w Bielsku-Białej. Poszukiwana osoba dołączy do zespołu technologów i będzie brała udział w uruchomieniach nowych linii produkcyjnych i nadzorowała linie funkcjonujące w zakładzie.

Główne zadania:

  • wykorzystanie specjalistycznej wiedzy technicznej w procesach produkcyjnych,

  • nadzorowanie technologii na produkcji w toku, udział w doskonaleniu i rozwoju linii produkcyjnych, funkcjonujących w zakładzie,

  • analizowanie i interpretacja danych, dotyczących procesu technologicznego,

  • kreatywne podejście do procesu technologicznego w aspekcie czasu i przestrzeni,

  • zarządzanie trwającymi projektami,

  • udział w nowych uruchomieniach (odbiory maszyn, instalacje, rozruchy, próby technologiczne),

  • ścisła współpraca z obszarem produkcyjnym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, np. mechanika, automatyka, elektrotechnika, elektronika, robotyka,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • znajomość norm produkcyjnych i  statystycznej analizy procesów produkcyjnych,

  • oczekiwana umiejętność  programowania sterowników,

  • ogólna znajomość mechaniki oraz podstaw elektrotechniki,

  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,

  • znajomość programów: MS Office, Visio, Auto CAD,

  • dobra praca zespołowa.

Klient ofertuje:

  • pracę w rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,

  • szkolenia,

  • stabilność zatrudnienia,

  • pakiet socjalny.

Dodano dnia: 11-07-2018