Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Solutions Architect

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: 1108833

Forma zatrudnienia: kontrakt

Hays IT Contracting to nowoczesna firma zatrudniająca specjalistów IT z innowacyjnymi i rozwojowymi projektami.

Dla naszego klienta branży telekomunikacyjnej, aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Solutions Architect.

Data rozpoczęcia: sierpień/wrzesień 2018

Rodzaj pracy: umowa B2B

Obowiązki:

• Tworzenie specyfikacji wymagań

• Analiza ryzyka w projektach i utrzymaniu, szacowanie kosztów/pracochłonności projektów i utrzymania

• Tworzenie strategii i wizji rozwoju systemów IT

• Współpraca z zespołami analitycznymi i developerskimi oraz wsparcie jednostek biznesowych w celu wypracowania optymalnych rozwiązań informatycznych

Wymagania:

• Co najmniej 3-letenie doświadczenie w tworzeniu architektury rozwiązania na rynku Telekomunikacji

• Znajomość narzędzi takich jak np. Enterprise Architect, notacji UML

• Mile widziana wiedza na temat integracji i technologii integracyjnych

• Znajomość metodyk prowadzenia projektów (zwinne, waterfall)

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport

• Możliwość pogłębienia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku telekomunikacyjnym (firma międzynarodowa)

• Możliwość rozpoczęcia pracy pomiędzy 7:00 a 11:00

Dodano dnia: 11-07-2018