Tester IT

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Bezpośrednie

Hays IT Contracting to nowoczesna firma zatrudniająca specjalistów IT z innowacyjnymi i rozwojowymi projektami.
Dla naszego klienta branży telekomunikacyjnej, aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Tester IT.

Data rozpoczęcia: sierpień/wrzesień 2018
Rodzaj pracy: umowa B2B lub UZ -> UoP

Obowiązki:

• Testowanie aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych dla klienta wewnętrznego i klientów zewnętrznych
• Codzienne tworzenie przypadków testowych
• Sprawna komunikacja z deweloperami w celu polepszenia jakości testowania
• Praca z różnorodnymi projektami które umożliwiają styczność z wieloma technologiami

Wymagania:

• Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia jako Tester Manualny
• Umiejętność posługiwania się narzędziami: JIRA, TFS
• Znajomość HPQC będzie dużym plusem
• Rzetelność i kreatywność przy tworzeniu przypadków testowych i nowych procedur

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport
• Możliwość pogłębienia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku telekomunikacyjnym (firma międzynarodowa)

Dodano dnia: 11-07-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy