Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Produkt Manager / Dział Instrumentation

Lokalizacja: Cieszyn

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Cieszyn (śląskie, Polska)

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Dla naszego Klienta, przedstawiciela na rynku polskim z branży przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko pracy:

Obowiązki pracownika:

  • nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami

  • zarządzanie wybraną grupą asortymentową firmy

  • współpraca z handlowcami mobilnymi

  • prowadzenie działań promocyjnych i marketingowych

  • doradztwo techniczne oraz prowadzenie szkoleń

  • raportowanie

  • uczestnictwo w targach branżowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: budowa maszyn, mechanika, mechatronika)

  • doświadczenie w handlu w branży technicznej (mile widziane)

  •  wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych

  •  kreatywność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu

  • dyspozycyjność - gotowość do częstych podróży służbowych

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość obsługi Pakietu MS Office

Firma oferuje:

  • szkolenia produktowe

  • przygotowanie do pracy w terenie

  • praca w przyjaznej, sprzyjającej efektywnym działaniom atmosferze

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie

  • umowę o pracę na pełny etat

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • motywacyjny system wynagrodzenia

Dodano dnia: 12-07-2018