Pracownik produkcji - zbieraczkowy

Lokalizacja: Malbork

Ogłoszenie Agencja Pracy

Pracownik produkcji - zbieraczkowy Miejsce pracy: Malbork (pomorskie, Polska) Nr ref.: Pracownik produkcji - zbieraczkowy Branża: - Kontrola jakości - Praca fizyczna - Produkcja Forma zatrudnienia: pełen etat

LEIER POLSKA S.A. wiodący na rynku producent materiałów budowlanych,

w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo przy produkcji materiałów budowlanych na hali produkcyjnej (zbieraczka),
  • Zbieranie i selekcja prawidłowo wyprodukowanych wyrobów,
  • Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn,

Wymagania:

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
  • mile widziane wykształcenie przynajmniej zasadnicze - budowlane,
  • komunikatywność i zaangażowanie w rzetelnie wykonywane obowiązki,

Oferujemy:

  • odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych obowiązków,

CV wraz z listem motywacyjnym, prosimy przesyłać na adres:

LEIER POLSKA S.A.

al. Wojska Polskiego 92

82-200 Malbork

lub pocztą elektroniczną za pomocą Aplikuj teraz z dopiskiem 'Pracownik produkcji - zbieraczkowy'

Dodano dnia: 12-07-2018