Magazynier

Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Ogłoszenie Agencja Pracy

Magazynier Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski (lubelskie, Polska) Nr ref.: magazynier Branża: - Łańcuch dostaw - Praca fizyczna - Transport / Spedycja / Logistyka

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Drosed, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres Obowiązków:

  • Przyjmowanie towarów do magazynu oraz ich segregacja,
  • Przygotowywanie towarów do wysyłek, załadunek transportu,
  • Monitorowanie zapasów magazynowych,
  • Przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/zasadnicze - zawodowe,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane,
  • Komunikatywność, zaangażowanie, samodzielność, dyspozycyjność,
  • Książeczka sanitarno - epidemiologiczna,
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie,
  • Perspektywy rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach,
  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia wraz z pakietem socjalnym.

Oferty zawierające CV, list motywacyjny prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz wpisując w temacie 'MAGAZYNIER'.

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja_roldrob@drosed.com.pl z podaniem stanowiska oraz klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji przez Administratora Danych Osobowych, którym jest Roldrob S.A. z siedzibą w Tomaszowie Maz. przy ulicy Warszawskiej 168/172. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi. Mam prawo do odwołania zgody na przetwarzanie danych i żądania ich usunięcia w każdej chwili.

Dodano dnia: 12-07-2018