Pracownik Działu Ofertowania

Lokalizacja: Radom

Ogłoszenie Agencja Pracy

Pracownik Działu Ofertowania Miejsce pracy: Radom (mazowieckie, Polska) Nr ref.: PdzO Branża: - Budownictwo - Finanse / Ekonomia - Inżynieria Forma zatrudnienia: pełen etat

Opis stanowiska

  • Analiza dokumentacji przetargowej pod względem wymagań formalnych, projektowych i technicznych
  • Sporządzanie i kontrola wycen na podstawie informacji z działu realizacji i wycen własnych
  • Analiza wycen
  • Nadzór nad biegiem oferty, doradztwo i utrzymywanie kontaktu z klientem
  • Koordynacja prac związanych ze złożeniem oferty
  • Udział w negocjacjach związanych ze złożonymi ofertami
  • Przekazanie ofert do realizacji
  • Współpraca z działem realizacji kontraktów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku 5 lat
  • Bardzo dobra znajomości obsługi komputera (środowisko MS Office, Autocad, MS Project)
  • Samodzielność i umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Wysoka kultura osobista i umiejętności komunikacyjnych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontraktową
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Opiekę medyczną w prywatnych placówkach
  • Pracę w ambitnym i przyjaznym zespole

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz

Dodano dnia: 12-07-2018