Spawacz

Lokalizacja: Wysoczka

Ogłoszenie Agencja Pracy

Spawacz Miejsce pracy: Wysoczka (wielkopolskie, Polska) Nr ref.: SP/03/2018 Branża: - Inżynieria - Praca fizyczna - Produkcja Forma zatrudnienia: pełen etat

Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. jest duńską firmą, zatrudniającą ponad 1100 pracowników,

produkującą i eksportującą skórzane meble tapicerowane.

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • spawanie metodą MIG
  • obróbka po spawaniu
  • prace ślusarskie

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • samodzielność, dobra organizacja pracy
  • zdolności manualne, dokładność

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • możliwe zatrudnienie od zaraz
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, umiejętności i zaangażowania

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV poprzez '' Aplikuj teraz ''  w tytule maila proszę podać SP/03/2018.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 12-07-2018