Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Kraków (małopolskie, Polska)

Branża:

- Obsługa klienta
- Sprzedaż

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: średnie

Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Dla naszego klienta -  międzynarodowej firmy działającej na rynku jako lider w zakresie  tworzenia wysokowydajnych łożysk, poszukujemy na osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Kontakt między klientem, a inżynierem sprzedaży

- Podstawowe telefoniczne techniczne wsparcie klienta

- Ocena, oraz kwalifikacja potrzeb  potencjalnego klienta

- Raportowanie do przełożonego

- Wspieranie i kierowanie strategicznymi inicjatywami marketingowymi w celu oceny specyficznego potencjału rynkowego

- Przetwarzanie danych za pomocą systemów ERP CRM / SAP

- Pomoc w koordynacji między zakładami produkcyjnymi i klientami

Wymagania:

- Minimum 3 - letnie doświadczenie w obsłudze klienta

- Mile widziane wykształcenie wyższe związane z budową maszyn lub mechaniką

- Doskonałe umiejętności komunikacyjne

- Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

- Podstawowa wiedza techniczna

- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

- Mile widziana znajomość programu SAP

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie

- Wyjazdy integracyjne

- Pracę od poniedziałku do piątku

- Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

- Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w środowisku międzynarodowym

- Kartę Multisport

Dodano dnia: 12-07-2018