Inżynier Sprzedaży

Lokalizacja: Anywhere)

Ogłoszenie Agencja Pracy

Inżynier Sprzedaży Miejsce pracy: łódzkie, Polska Branża: - Obsługa klienta - Sprzedaż Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: średnie Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Dla naszego klienta -  międzynarodowej firmy działającej na rynku jako lider w zakresie  tworzenia wysokowydajnych łożysk, poszukujemy na osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami z branż lotnictwa i astronautyki, rolnictwa, motoryzacji, sprężarek, budownictwa, przemysłu naftowego i gazowego, energetyka, hydraulika, przemysł ogólny, hutnictwo.

- Odbiór, oraz analiza rysunków  technicznych od Klienta, w celu identyfikacji ich potrzeb i realizacji zamówień produkcyjnych.

- Doradztwo techniczne w doborze produktów.

- Kompleksowe prowadzenie projektów - diagnoza potrzeb Klientów, tworzenie ofert, negocjacje   handlowe.

- Zapewnienie odpowiedniej jakości i częstotliwości relacji z Klientami.

- Budowanie wizerunku firmy dzięki wysokim standardom obsługi Klientów.

- Współpraca z działem jakości i innymi działami w firmie.

- Udział w międzynarodowych spotkaniach operacyjnych.

Wymagania:

 - Wykształcenie wyższe - preferowany  kierunek studiów:

Inżynieria Mechaniczna, Budowa maszyn, Mechanika, mechatronika

- Minimum 3 - letnie doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej

- Umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych

- Praktyka w prowadzeniu rozmów handlowych w branży technicznej

- Wysoka kultura osobista, oraz samodzielność w realizacji wyznaczonych celów

- Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (warunek konieczny)

- Mile widziany język niemiecki i lub słowacki

- Dyspozycyjność i gotowość pracy od września lub października

- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- Atrakcyjne wynagrodzenie - międzynarodowe standardy wynagradzania pracowników

- Atrakcyjny system premiowy

- Samochód służbowy - również do celów prywatnych, laptop, telefon

- Wyjazdy integracyjne

- Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

- Możliwość rozwoju zawodowego i pracy w środowisku międzynarodowym

- Kartę Multisport

Dodano dnia: 12-07-2018