Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Łódź (łódzkie, Polska)

Branża:

- Łańcuch dostaw
- Obsługa klienta
- Transport / Spedycja / Logistyka

Forma zatrudnienia: pełen etat

BUDOMAL jest jedną z wiodących firm budowlanych w Polsce dzięki konsekwentnej polityce jakości oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze.

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni osobę na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie harmonogramów zamówień;

  • Kontrola obiegu dokumentacji wewnątrz działu;

  • Samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych;

  • Poszukiwania dostawców oraz negocjacje warunków handlowych i logistycznych;

  • Przygotowywanie zamówień zgodnie z procedurami zakupowymi;

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie;

  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Bardzo dobra znajomość MS Office;

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Możliwości rozwoju zawodowego i podwyższania swoich kwalifikacji;

  • Dobrą atmosferę w młodym i zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego za pomocą:

Dodano dnia: 12-07-2018