SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Agencja Pracy

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI Miejsce pracy: Łódź (łódzkie, Polska) Branża: - Łańcuch dostaw - Obsługa klienta - Transport / Spedycja / Logistyka Forma zatrudnienia: pełen etat

BUDOMAL jest jedną z wiodących firm budowlanych w Polsce dzięki konsekwentnej polityce jakości oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze.

W związku z dynamicznym rozwojem firma zatrudni osobę na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie harmonogramów zamówień;
  • Kontrola obiegu dokumentacji wewnątrz działu;
  • Samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych;
  • Poszukiwania dostawców oraz negocjacje warunków handlowych i logistycznych;
  • Przygotowywanie zamówień zgodnie z procedurami zakupowymi;

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji;

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podwyższania swoich kwalifikacji;
  • Dobrą atmosferę w młodym i zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i Listu motywacyjnego za pomocą:

Dodano dnia: 12-07-2018