Specjalista ds. Zakupów Technicznych

Lokalizacja: Zielona Góra

Ogłoszenie Agencja Pracy

Specjalista ds. Zakupów Technicznych Miejsce pracy: Zielona Góra (lubuskie, Polska) Branża: - Produkcja - Zakupy Forma zatrudnienia: pełen etat

(na czas zastępstwa pracownika)

Obowiązki:

  • poszukiwanie elementów maszyn, narzędzi itp. niezbędnych do utrzymania produkcji,
  • poszukiwanie, kwalifikowanie i monitorowanie potencjalnych dostawców,
  • zdobywanie i analizowanie ofert cenowych oraz negocjacje z dostawcami,
  • przygotowywanie raportów i analiz oraz raportowanie wyników do kierownika działu,
  • prace administracyjne związane z opisywaniem faktur, wyjaśnianiem różnic cenowych, jakościowych, ilościowych,
  • tworzenie zamówień oraz nadzorowanie procesu zamówienia.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • prawo jazdy kat B,
  • umiejętność analitycznego myślenia i prowadzenia negocjacji handlowych,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność rozwiązywania problemów oraz pracy w grupie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na zastępstwo,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez NOVITA S.A., ul. Dekoracyjna 3, 65 – 722 Zielona Góra, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."

Dodano dnia: 12-07-2018