Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Koordynator z j. ukraińskim/rosyjskim

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Gdańsk (pomorskie, Polska)

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: średnie

Zajmujemy się szeroko pojętym HR’em. Oferujemy takie usługi jak praca tymczasowa, wsparcie w rekrutacjach i doborze personelu, obsłudze kadrowo - płacowej. Dostarczamy kadry zarówno z Polski jak i ze wschodu. Szukamy najlepszych rozwiązań dla każdego z klientów. Swoim kandydatom proponujemy kompleksową obsługę w zakresie doradztwa personalnego.

Opis stanowiska:

  • rekrutacja pracowników z Ukrainy, Białorusi

  • tłumaczenie, wystawianie ogłoszeń o pracę

  • umawianie spotkań rekrutacyjnych

  • udzielanie informacji o aktualnie prowadzonych projektach

  • opieka nad pracownikami z Ukrainy, Białorusi, również na terenie firm Naszych klientów

  • podpisywanie umów ze zleceniobiorcami i pracownikami

  • bieżący kontakt z kandydatami

  • utrzymywanie stałych relacji z klientami biznesowymi i pozyskiwanie nowych

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie projektów rekrutacyjnych i zleceń od Naszych klientów

  • ogólne prace administracyjne i handlowe

Wymagania:

  • znajomość j. ukraińskiego i rosyjskiego w stopniu bardzo dobrym

  • znajomość j. polskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie

  • umiejętności interpersonalne

  • własna inicjatywa i kreatywność

  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe lub podobne

  • doświadczenie w branży HR

Więc jeśli spełniasz powyższe wymagania, chcesz zdobyć doświadczenie w branży rekrutacyjnej i dobrze znasz j. ukraiński i rosyjski chętnie przywitamy Cię w swoim zespole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę, stałe zatrudnienie na pełen etat

  • wsparcie merytoryczne

  • możliwość zdobycia doświadczenia w Agencji Pracy Tymczasowej

  • niezbędne narzędzia pracy

  • różnorodny wachlarz szkoleń

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).'

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu z dopiskiem ua.biuro.gda.2018

Dodano dnia: 12-07-2018