Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Pracownik przygotowania produkcji

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie, Polska)
Nr ref.: PPP/SMA/062018

Branża:

- Produkcja
- Praca fizyczna

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Zadania:

  • dbałość o wysoką jakość wytworzonych produktów

  • wycinka płyt oraz przygotowanie ich do dalszej produkcji

  • utrzymanie czystości w miejscu pracy

  • wykonywanie innych prac manualnych zleconych przez przełożonego

Oczekiwania:

  • status studenta

  • umiejętność czytania rysunku technicznego (lub chęć do nauki)

  • zdolności manualne

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • wynagrodzenie miesięczne w wysokości ok. 3000 zł brutto

  • praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku

  • szkolenie wewnętrzne

  • bardzo dobra atmosfera w pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to otwórz się na współpracę z nami i już dziś wyślij do nas swoje CV - możliwe że czekamy właśnie na Ciebie!

Dodano dnia: 12-07-2018