Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Pracownik czyszczenia części maszyn

Lokalizacja: Plewiska

Ogłoszenie Agencja Pracy

Pracownik czyszczenia części maszyn Miejsce pracy: Plewiska (wielkopolskie, Polska) Nr ref.: PCCM/PLE/062018 Branża: - Produkcja - Praca fizyczna Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: podstawowe

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Dla jednego z naszych Klientów, specjalizującego się w serwisowaniu i instalowaniu urządzeń elektrycznych, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Plewiska

Zadania:

  • prace porządkowe
  • czyszczenie części maszyn
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Oczekiwania:

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość podjęcia pracy od zaraz
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku (od 7:00 do 15:00)
  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości ok. 16 zł/godz. brutto
  • umowa zlecenie
  • szkolenie przygotowujące do pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to otwórz się na współpracę z nami i już dziś wyślij do nas swoje CV - możliwe że czekamy właśnie na Ciebie!

Dodano dnia: 12-07-2018