Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Programista Java/Scala (IOT)

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Programista Java/Scala (IoT)
Poszukujemy osób chcących wziąć udział w ciekawych i innowacyjnych projektach z obszaru IoT. Tworzone przez nas własne oprogramowanie odpowiada za obsługę i dostarczanie połączenia telekomunikacyjnego dla Internetu Rzeczy (Internet of Things) u największych międzynarodowych operatorów telekomunikacyjnych. W tej dziedzinie jesteśmy jednym ze światowych liderów, a nasza pozycja ciągle rośnie.

Zakres obowiązków:

• projektowanie rozwiązań w oparciu o nowoczesny stos technologiczny
• programowanie w językach Java/Scala
• tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych
• praca ze wszystkimi warstwami aplikacji: frontend, backend, DB

Wymagania:

• wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne (lub w trakcie takich studiów)
• zrozumienie procesu wytwarzania oprogramowania: wzorce projektowe, dobre praktyki
• umiejętność programowania w języku Java lub Scala
• podstawowa znajomość SQL, najlepiej w środowisku Oracle (PL/SQL)
• komunikatywna znajomość języka angielskiego (czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej)
• chęć nauki, długofalowego rozwoju i budowania kariery

Dodatkowym atutem będzie znajomość:

• Spring
• mechanizmów interakcji z bazą danych z Java (JDBC, Hibernate)
• serwerów aplikacyjnych - podstawowa konfiguracja (JBoss AS, Apache Tomcat)
• technologii WebService (SOAP, REST)
• Liferay/technologii portletów
• technologii webowych - w szczególności JSF/JSP
• baz danych Oracle na poziomie zaawansowanym/administracyjnym
• problematyki wydajności baz danych (Oracle)
• systemu Linux, np. administracja i pisanie zaawansowanych skryptów shell
• HTML, JavaScript, CSS, jQuery, Angular.js
• angielskiego na poziomie zaawansowanym i chęć do bezpośredniego kontaktu z klientami i współpracownikami z całego świata

Oferujemy:

• udział w dużych, ciekawych projektach międzynarodowych rozpoznawalnych na rynku
• ambitne zadania i realny wpływ na prowadzone projekty i wytwarzane produkty
• pracę z najnowszymi technologiami, m.in. Scala, Akka, GraphQL, Kafka, Elasticsearch, Angular, …
• możliwość pracy w modelu AGILE (SCRUM), przyrostowym lub kaskadowym
• bardzo duże możliwości rozwoju – zarówno kompetencji technicznych jak i dziedzinowych
• kompleksowy system szkoleń wewnętrznych oraz możliwość opłacenia dodatkowych szkoleń, np. na Coursera
• wymianę doświadczeń i wiedzy w profesjonalnym zespole
• doskonałą atmosferę pracy opartą na zaufaniu i wzajemnej pomocy
• dostosowane do zajęć elastyczne godziny pracy oraz pracę na część etatu dla studentów
• możliwość zmiany projektu, stanowiska i technologii w zależności od indywidualnych możliwości i chęci pracownika
• możliwość rozwoju także w kierunku analitycznym i testerskim
• możliwość służbowych wyjazdów zagranicznych (zarówno Europa jak i egzotyka, np. Arabia Saudyjska)
• dobry komputer (desktop lub laptop do wyboru) i telefon służbowy
• pakiet prywatnej opieki medycznej

Zapraszamy do przyłączenia się do zgranego zespołu!
Marek Hamerlik (kierownik zespołu): https://www.linkedin.com/in/marek-hamerlik-pmp-8292295/
Krzysztof Kwiatkowski (kierownik działu): https://www.linkedin.com/in/krzysztof-kwiatkowski-2660b13/

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wypełnienie formularza: https://kariera.comarch.pl/praca/programista-java-scala-iot/

Dodano dnia: 12-07-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy