Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

PROGRAMISTA JAVA

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Profil pracownika:
wykształcenie wyższe informatyczne, telekomunikacyjne lub pokrewne (zapraszamy także studentów ostatnich lat studiów informatycznych z doświadczeniem w wytwarzaniu oprogramowania)
praktyczna znajomość Java 7/8
znajomość Baz Danych: PL/SQL, Oracle
mile widziane doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji Git
pomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązań
umiejętności pracy w zespole

Zakres obowiązków:
rozwój oprogramowania Comarch pod katem nowych wymagań od klientów, udział w tworzeniu produktów Comarch dla branż m.in. linii lotniczych, instytucji finansowych, branży paliwowej, FMCG, branży detalicznej
przeprowadzanie testów developerskich
projektowanie rozwiązań programistycznych według wskazanych wymagań i opisu zadania
sporządzanie dokumentacji oprogramowania

Oferujemy:
prywatna opieka medyczna
dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
indywidualny plan szkoleniowy
wyjazdy/spotkania integracyjne
Dodatkowo:
czeka na Ciebie przyjazne, stabilne i rozwojowe miejsce pracy
atrakcyjne wyzwania i możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
duch przedsiębiorczości i innowacyjne podejście do pracy
unikalne szkolenia w miejscu pracy
projekty na całym świecie – ciekawe podróże i globalne możliwości zawodowe
realizujemy projekty używając najnowszych technologii i najlepszych metodologii
bogate portfolio ciekawych, globalnych klientów

Dodano dnia: 12-07-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy