Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Network Security Engineer

Lokalizacja: Szwajcaria, Kanton Aargau

Ogłoszenie Bezpośrednie

### Praca w Szwajcarii na pełny etat ###

Twoje zadania:

Jako inżynier bezpieczeństwa sieci komputerowych jesteś odpowiedzialny za bezpieczną obsługę, konserwację i rozwiązywanie problemów, a także za konfigurację, usuwanie i konserwację systemów bezpieczeństwa IT.

W tym zróżnicowanym środowisku implementujesz złożone reguły dostępu na zaporach sieciowych (firewalls), które zapewniają przestrzeganie i egzekwowanie polityki bezpieczeństwa w codziennej działalnośćci firmy.
Aktywnie angażujesz się w rozwój architektury bezpieczeństwa IT.
Tworzenie i dokumentowanie koncepcji systemów bezpieczeństwa, a także ich planowanie i wdrażanie są również częścią twoich zadań.
Odpowiadasz za planowanie, zakup, uruchamianie, testowanie i akceptowanie systemów ICT związanych z bezpieczeństwem
Proaktywne monitorowanie, a także dokumentacja i optymalizacja platform bezpieczeństwa IT należą do zakresu Twojej odpowiedzialności.

Twój profil:

- Masz dyplom z informatyki lub równoważne wykształcenie
- Dobrze znana Ci jest wiedza na temat koncepcji i wdrażania złożonych systemów bezpieczeństwa
- Masz wieloletnie doświadczenie z zaporami sieciowymi, serwerami proxy, rozwiązaniami antyspamowymi i antywirusowymi, bramami pocztowymi, bramami aplikacji, rozwiązaniami zdalnego dostępu, itp.
- Potrafisz wykazać się doświadczeniem w zakresie złożonych rozwiązań sieciowych z bardzo wysokimi wymaganiami bezpieczeństwa;
- Masz bardzo dobrą znajomość przełączników / ruterów w sieciach IP;
- Certyfikaty Checkpoint CCSA i / lub CCSE mile widziane
- Język niemiecki mile widziany
- Język angielski na poziomie komunikatywnym jest obligatoryjny

Oferujemy:

- Stałe i wysoko płatne stanowisko pracy w jednej z przodujących technologicznie firm w Szwajcarii
- Najnowocześniejsze środowisko pracy
- Możliwości rozwoju zawodowego
- Wsparcie finansowe i / lub czasowe na dalszą edukację wewnętrzną lub zewnętrzną
- Zaawansowane świadczenia socjalne i atrakcyjny fundusz emerytalny

Dodano dnia: 12-07-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy