Planista Produkcji

Lokalizacja: Konin

Ogłoszenie Agencja Pracy

Planista Produkcji Miejsce pracy: Konin (wielkopolskie, Polska) Nr ref.: s12-06 Branża: - Produkcja - Zakupy Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: wyższe Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Nasz Partner, międzynarodowa firma produkcyjna z branży technicznej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje doświadczonych osób na stanowisko:

Zadania:

  • Tworzenie planów produkcyjnych
  • Kontrola produkcji i poszczególnych etapów projektu,
  • Bieżąca analiza danych produkcyjnych
  • Monitorowanie poziomu zapasów surowców i komponentów,
  • Udział w projektach dotyczących udoskonalania procesów przepływu materiałowego oraz planowania produkcji,
  • Współpraca z działami zakupów, produkcji
  • Raportowanie i sporządzanie analiz.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenia na stanowisku w planowaniu produkcji,
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Zanjomość narzędzi analitycznych w szczególności. MS EXCEL
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji czasu,
  • Wiedza z zakresu nowoczesnych metod zarządzania produkcją,
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie międzynarodowej
  • Atrakcyjny pakiet zatrudnienia
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet socjalny

Prosimy o aplikowanie przy użyciu przycisku 'APLIKUJ'

Dodano dnia: 13-07-2018