Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Planista Produkcji

Lokalizacja: Konin

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Konin (wielkopolskie, Polska)
Nr ref.: s12-06

Branża:

- Produkcja
- Zakupy

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Nasz Partner, międzynarodowa firma produkcyjna z branży technicznej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje doświadczonych osób na stanowisko:

Zadania:

  • Tworzenie planów produkcyjnych

  • Kontrola produkcji i poszczególnych etapów projektu,

  • Bieżąca analiza danych produkcyjnych

  • Monitorowanie poziomu zapasów surowców i komponentów,

  • Udział w projektach dotyczących udoskonalania procesów przepływu materiałowego oraz planowania produkcji,

  • Współpraca z działami zakupów, produkcji

  • Raportowanie i sporządzanie analiz.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne

  • Doświadczenia na stanowisku w planowaniu produkcji,

  • Dobra znajomość j. angielskiego

  • Znajomość systemów klasy ERP

  • Zanjomość narzędzi analitycznych w szczególności. MS EXCEL

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz dobrej organizacji czasu,

  • Wiedza z zakresu nowoczesnych metod zarządzania produkcją,

  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie międzynarodowej

  • Atrakcyjny pakiet zatrudnienia

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet socjalny

Prosimy o aplikowanie przy użyciu przycisku 'APLIKUJ'

Dodano dnia: 13-07-2018