Magazynier - Operator wózka widłowego

Lokalizacja: Tarnów

Ogłoszenie Agencja Pracy

Magazynier - Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Tarnów (małopolskie, Polska) Nr ref.: M/OWW Branża: - Łańcuch dostaw - Praca fizyczna - Transport / Spedycja / Logistyka Forma zatrudnienia: pełen etat

Jesteśmy wiodącym producentem kostki brukowej, betonu komórkowego, płyt tarasowych, systemów kanalizacyjnych oraz systemów murków i ogrodzeń.

W związku z rozbudową naszego zespołu
poszukujemy kandydatów na stanowisko

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa wózków widłowych - Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport na terenie magazynu
  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych oraz wydawanych towarów
  • Właściwe i profesjonalne rozmieszczenie, przechowywanie i zabezpieczenie towarów w magazynie
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji

Od kandydatów oczekujemy:

  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomości zasad gospodarki magazynowej
  • Dobrej organizacji pracy oraz skrupulatności
  • Samodzielności, odpowiedzialności i uczciwości
  • Zaangażowania w wykonywaną pracę, determinacji w działaniu

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie, będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Motywujący system premiowy

BRUK-BET Sp. Z o.o.

                Posiadamy sieć zakładów produkcyjnych na terenie Polski opartych na nowoczesnej technologii i jakości produkcji. We własnym zakresie projektujemy  nasze wyroby łącząc nowoczesne i tradycyjne wzornictwo. Prowadzimy również doradztwo w zakresie aranżacji.

W tej chwili Firma Bruk-Bet to:

  • 33 lata nieprzerwanej działalności i całkowicie polski kapitał
  • Ponad 1200 Pracowników
  • 12 Zakładów i 32 nowoczesne linie produkcyjne
  • Rozbudowana sieć sprzedaży obejmująca działaniem całą Polskę
  • Ciągły rozwój i kolejne inwestycje

Pracownicy naszej firmy:

  • Pracują z nowoczesnymi technologiami - Większość naszych linii produkcyjnych to najnowocześniejsze w Polsce ciągi produkcyjne o bardzo dużym stopniu automatyzacji.
  • Rozwijają swoje kompetencje poprzez szkolenia i kursy.
  • Mają jasno wytyczone cele, których realizacja przekłada się na wysokość premii motywacyjnej.
  • Wykazując się zaangażowaniem i umiejętnościami - dostają możliwości rozwoju swojej kariery w Firmie, poprzez awanse poziome i pionowe.
  • Są szanowani i uczciwie traktowani, a za rzetelną pracę Firma odwdzięcza się stabilnością i bezpieczeństwem zatrudnienia.

Jeżeli chcą Państwo wspólnie z nami rozwijać firmę

prosimy o przesyłanie aplikacji klikając przycisk aplikuj na dole ogłoszenia.

Dodano dnia: 13-07-2018