Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE

Lokalizacja: Mielec

Ogłoszenie Agencja Pracy

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE Miejsce pracy: Mielec (podkarpackie, Polska) Nr ref.: CNC Branża: - Inne - Praca fizyczna - Produkcja Forma zatrudnienia: pełen etat

Spółka RBC Bearings Polska Sp. z o.o. międzynarodowy producent wysoce zaawansowanych technicznie łożysk oraz części lotniczych w Mielcu poszukuje Pracowników na stanowisko:

tokarki cnc DMG Mori Seki, frezarki cnc DMG Mori Seki; szlifierki cnc Studer

Opis stanowiska:

  • Uzbrajanie obrabiarki cnc w niezbędne narzędzia,
  • Dobór parametrów skrawania do zastosowanych narzędzi,
  • Dokonywanie pomiarów,
  • Prawidłowa realizacja procesu na obrabiarce,
  • Dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego obrabiarki i narzędzi.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe  lub średnie techniczne,
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w obsłudze maszyn sterowanych numerycznie,
  • Znajomość sterowania Fanuc i obrabiarek sterowanych numerycznie tokarek, frezarek, szlifierek
  • Dobra znajomość rysunku technicznego,
  • Zdolności manualne i techniczne,
  • Dokładność, precyzja, odpowiedzialność,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność (praca na trzy zmiany),
  • Szybkość uczenia się, elastyczność,zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę, pełny etat,
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności + oferujemy dodatki pozapłacowe,
  • Pracę w Spółce o wysokiej renomie i ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń, rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji i samorealizacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora - RBC Bearings Polska Sp. z o.o. z siedzibą w  Mielcu, ul. Wojska Polskiego 16A, 39-300 Mielec,  Polska, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę  oraz na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Niniejszym potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną.

Więcej informacji nt. klauzuli znajdą Państwo na stronie: http://rbcpolska.pl/adm/files/pdf_pl_66.pdf

Dodano dnia: 13-07-2018