Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Pracownik Laboratorium w Dziale Kontroli Jakości

Lokalizacja: Lublin

Ogłoszenie Agencja Pracy

Pracownik Laboratorium w Dziale Kontroli Jakości Miejsce pracy: Lublin (lubelskie, Polska) Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby do pracy na stanowisko:

Obowiązki:

  • prowadzenie badań kontrolnych materiałów dostawcy i materiałów otrzymanych od  klientów zgodnie z ustaleniami z Szefem Kontroli Jakości lub Doradcami Technicznymi oraz opracowanie wyników przeprowadzonych badań;
  • wykonywanie badań kontrolnych mas stosownych w produkcji
  • wykonywanie badań laboratoryjnych
  • rejestracja otrzymanych wyników na odpowiednich formularzach, zgodnie z dokumentacją technologiczną
  • kontrola parametrów procesu produkcji
  • prowadzenie analizy braków i kart kontrolnych
  • analiza reklamacji
  • wystawianie Świadectw Jakości dla naszych klientów w oparciu o otrzymane wyniki badań;

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie - wskazane techniczne
  • obsługa urządzeń pomiarowych
  • obsługa urządzeń laboratoryjnych
  • gotowość do pracy zmianowej
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale kontroli jakości
  • łatwość przyswajania wiedzy
  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w systemie zmianowym
  • dofinansowanie obiadów
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach
  • zatrudnienie od zaraz

CV danych osobowych, prosimy przesyłać za pomocą 'Aplikuj Teraz'

lub na adres:

Hüttenes-Albertus Polska sp. z o.o.

Ul. Metalurgiczna 15f, 20-234 Lublin

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)." Administratorem danych osobowych pracowników, współpracowników i kandydatów do pracy jest Hüttenes-Albertus Polska sp. z o.o., Ul. Metalurgiczna 15f, 20-234 Lublin. Dane przetwarzane są w celu rekrutacji i zatrudnienia i ich podanie jest obowiązkowe w zakresie określonym przepisami prawa pracy, w szczególności przez Kodeks Pracy. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich. Odbiorcami danych mogą być jedynie osoby i podmioty upoważnione do przetwarzania danych oraz uprawnione na podstawie przepisów prawa organy publiczne. Dane są przechowywane przez czas określony w szczególnych przepisach prawa. Osobie której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, prawo ich uzupełniania i obowiązek zgłaszania administratorowi zmiany danych osobowych. Osoby, których dane dotyczą, mogą kontaktować się z Inspektorem ochrony danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem ich danych osobowych oraz mają obowiązek zgłaszać do Inspektora wszelkie incydenty i naruszenia dotyczące bezpieczeństwa danych osobowych do których przetwarzania są upoważnione. Dane kontaktowe IODO: iodo@huettenes-albertus.pl

Dodano dnia: 13-07-2018