Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Pracownik produkcji

Lokalizacja: Plewiska

Ogłoszenie Agencja Pracy

Pracownik produkcji Miejsce pracy: Plewiska (wielkopolskie, Polska) Nr ref.: PP/SMO/062018 Branża: - Praca fizyczna - Produkcja Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: podstawowe

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży poligraficznej i reklamowej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań, Smochowice

Zadania:

  • dbałość o wysoką jakość wytworzonych produktów
  • utrzymanie czystości w strefie maszyn CNC
  • wykonywanie innych prac manualnych zleconych przez przełożonego (m.in. ostrzenie narzędzi, pakowanie)

Oczekiwania:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego (lub chęć do nauki)
  • doświadczenie w używaniu elektronarzędzi (mile widziane)
  • zdolności manualne
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy:

  • wynagrodzenie godzinowe w wysokości ok. 19 zł brutto/h
  • umowa zlecenie, a po okresie próbnym umowa o pracę
  • praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
  • szkolenie wewnętrzne
  • bardzo dobra atmosfera w pracy

Otwórz się na współpracę z nami i już dziś wyślij swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Najprawdopodobniej czekamy właśnie na Ciebie!

Dodano dnia: 13-07-2018