Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Agencja Pracy

SPECJALISTA DS. OFERTOWANIA INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie) Branża: - Budownictwo/Geodezja - Inżynieria/Elektronika/Technologia Umiejętności: - AutoCAD - elektryka - Czytanie dokumentacji technicznej - Norma Pro

Jesteśmy liderem na rynku usług elektroinstalacyjnych
oraz czołowym polskim producentem
urządzeń elektroenergetycznych

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert dla klientów
  • wykonywanie kalkulacji usług elektroinstalacyjnych
  • kosztorysowanie

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum średniego wykształcenia elektrycznego
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • dobrej znajomości obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • znajomości programu Norma Pro i Auto Cad
  • chęci do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wdrożenie do pracy na stanowisku
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • przyjazną atmosferę pracy

Oferty zawierające CV należy przesłać:

za pomocą przycisku aplikowania lub do Biura Zarządzania Zasobami Ludzkimi Elektromontaż Poznań S.A. na adres: ul. Wieruszowska 12/16, 60-166 Poznań, z dopiskiem: Biuro Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest  Elektromontaż Poznań S.A. z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, ul. Wieruszowska 12/16.  Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.

Wszelkie wnioski, zapytania i zgłoszenia dotyczące przetwarzanych w Elektromontaż - Poznań S.A. Twoich danych osobowych prosimy kierować na adres: dane.osobowe@elektromontaz.com

Dodano dnia: 13-07-2018