Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Inżynier ds. Systemów, Sieci i Baz Danych (wdrożenia/ wsparcie/administrowanie) ( Nr ref.: ISSB/201

Lokalizacja: Piaseczno

Ogłoszenie Bezpośrednie

Grupa Most Wanted! wspiera pracodawców od 1998 r. Jesteśmy liderem w zakresie rekrutacji personelu, outsourcingu, doradztwie w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz organizatorem czołowych na polskim rynku wydarzeń branży HR takich jak Kongres Prawa Pracy i HR na Szpilkach. Działamy na terenie całej Polski, mamy też klientów zagranicznych, np. z Niemiec, Belgii, Francji, Kanady i USA. Jako nieliczni w swojej branży możemy pochwalić się wdrożonym w 2016 r. Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2015. numer Agencji Zatrudnienia: 10683.

Zakres obowiązków:

Prowadzenie wdrożeń systemów informatycznych;
Realizacja projektów u klientów;
Administracja systemów, sieci, i baz danych;
Instalacja i modyfikacja baz danych;
Odbieranie, rejestrowanie i diagnozowanie zgłoszeń serwisowych;
Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych;
Wsparcie techniczne dla Klientów;
Opracowywanie dokumentacji technicznej
Rozwiązywanie problemów kompatybilności sprzętowej;
Nadzorowanie systemów wewnętrznych i zewnętrznych;

Wymagania:

Doświadczenie w samodzielnym wykonywaniu prac technicznych/informatycznych, serwisowych, instalacyjnych i konfiguracyjnych;
Doświadczenie w zakresie odbierania, rejestrowania i diagnozowania zgłoszeń serwisowych;
Mile widziane doświadczenie w instalacji i konfiguracji środowisk radiowo-telewizyjnych;
Znajomość baz danych (Oracle, MS SQL Server, PostgreSQL...)
Znajomość zagadnień sieciowych: LAN/WAN;
Przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego;
Chęć zdobywania nowych umiejętności;
Odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie i pracowitość;
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju;
Pracę w młodym, dynamicznym i doświadczonym zespole;
Szkolenia z zakresu prowadzonych projektów i technologii;
Możliwość zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia;
Elastyczny czas pracy;
Możliwość zatrudnienia od zaraz

Dodano dnia: 13-07-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy