Mechanik

Lokalizacja: Czarna Woda

Ogłoszenie Agencja Pracy

Mechanik Miejsce pracy: Czarna Woda (pomorskie, Polska) Nr ref.: mechanik Branża: - Inżynieria - Praca fizyczna - Produkcja Forma zatrudnienia: pełen etat

STEICO - producent materiałów budowlanych przyjaznych środowisku, lider wśród materiałów izolacyjnych z włókna drzewnego poszukuje osobę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn produkcyjnych
  • wykonywanie napraw bieżących, przeglądów, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń
  • przeprowadzanie konserwacji i przeglądów maszyn
  • udział w stawianiu i podłączaniu nowych maszyn
  • ocenę stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • prowadzenie dokumentacji

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie minimum zawodowe o podobnym profilu
  • znajomość zagadnień związanych z budową maszyn oraz znajomość mechaniki
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność obsługi komputera
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze w zależności od doświadczenia
  • premia uznaniowa
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • stabilność zatrudnienia
  • pakiet socjalny dla pracowników Steico:
  • wczasy pod gruszą
  • dofinansowanie czesnego (szkoły wyższe, studia, szkoły zawodowe)
  • dofinansowanie do wyjazdów/wycieczek dla pracowników
  • dofinansowanie do wyjazdów dzieci pracowników (ferie zimowe, kolonie letnie)
  • paczki ze słodyczami na Święta Bożego Narodzenia dla dzieci pracowników
  • zabawa karnawałowa
  • bony świąteczne (Święta Wielkanocne)
  • grupowe ubezpieczenie na życie.

Dołącz do Nas. Pracuj w STEICO!

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą Aplikuj teraz

Dodano dnia: 14-07-2018