Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Pracownik Produkcyjny

Lokalizacja: Zielona Góra

Ogłoszenie Agencja Pracy

Miejsce pracy: Zielona Góra (lubuskie, Polska)
Nr ref.: PP/ZG

Branża:

- Praca fizyczna
- Produkcja

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe

Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

NOVITA S.A. zajmująca się produkują włóknin poszukuje do swojego zespołu osoby

na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Praca bezpośrednio przy produkcji

  • Obsługa maszyn i urządzeń do produkcji włóknin

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

  • Praca w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • premie miesięczne oraz dodatki,

  • bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych-Kaizen),

  • ubezpieczenie grupowe PZU,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony świąteczne, karty sportowe, imprezy kulturalno-oświatowe, paczki dla dzieci),

  • wyjazdy szkoleniowo-integracyjne,

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,

  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą 'Aplikuj Teraz'

Dodano dnia: 14-07-2018