Magazynier ze znajomością języka angielskiego

Lokalizacja: Bogatynia

Ogłoszenie Agencja Pracy

Magazynier ze znajomością języka angielskiego Miejsce pracy: Bogatynia (dolnośląskie, Polska) Branża: Forma zatrudnienia: pełen etat

Opis stanowiska:

  • sprawdzanie zgodności z dokumentacją dostarczanych i wydawanych towarów,
  • przeprowadzanie inwentaryzacji magazynowych,
  • kompletowanie części zamiennych,
  • koordynacja prac rozładunkowych,
  • dbanie o utrzymanie porządku na powierzchniach magazynowych,
  • przestrzeganie obowiązującego regulaminu, zasad BHP i ppoż.

Wymagania:

  • bardzo dobrej znajomości obiegu dokumentacji magazynowej oraz transportowej,
  • doświadczenia pracy na magazynie w zakresie sprawdzania dostaw i inwentaryzacji materiałów - dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sektorze mechaniczno-energetycznym,
  • wiedzy z zakresu operacji magazynowych,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności w działaniu,
  • prawa jazdy kat. B,
  • znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel).

Oferujemy:

  •  możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.

Dodano dnia: 14-07-2018