Pracownik działu techniczno-handlowego

Lokalizacja: Trzebnica

Ogłoszenie Agencja Pracy

Pracownik działu techniczno-handlowego Miejsce pracy: Trzebnica (dolnośląskie, Polska) Nr ref.: PR/dz/TH Branża: - Inżynieria - Obsługa klienta - Sprzedaż Forma zatrudnienia: pełen etat

Firma NPI Sp. z o.o. poszukuje osobę na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ofert handlowych i zamówień, kontakty z dostawcami;
  • prowadzenie procesu sprzedaży (kontakty telefoniczne, mailowe, spotkania);
  • doradztwo techniczne i dobór optymalnych rozwiązań technicznych w zakresie sprzedawanych produktów
  • udział w targach branżowych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne;
  • dyspozycyjność; komunikatywność;
  • kreatywność, umiejętność pracy w zespole;
  • dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z armaturą przemysłową bądź automatyzacją procesów przemysłowych;
  • mile widziani absolwenci i studenci ostatnich lat studiów technicznych oraz techników;
  • znajomości języka angielskieqo / niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • gotowość do odbywania podróży służbowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowq o prace;
  • możliwość rozwoju;
  • przyjazne środowisko pracy;
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku;
  • niezbędne szkolenia techniczne.

Oferty wyłącznie mailowe prosimy o przesyłanie klikając w przycisk aplikowania

Dodano dnia: 14-07-2018