Operator Wsparcia Produkcji

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Agencja Pracy

Operator Wsparcia Produkcji Miejsce pracy: Sosnowiec (śląskie, Polska) Branża: - Kontrola jakości - Praca fizyczna - Produkcja Forma zatrudnienia: pełen etat

Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych.Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Opis stanowiska:

  • Poszukujemy osób do pracy na produkcji - proste prace montażowe

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • umowę zlecenie + NNW;
  • miła atmosferę;
  • opiekę koordynatora.

Dołącz do nas już dziś!

Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi. Wszystkiego Cię nauczymy!

Nie wysyłaj CV! Wystarczy tylko Twój numer telefonu. Oddzwonimy z ofertą
lub wyślij SMS o treści 'PRODUKCJA' pod numer 512 070 574

Zachęcam również do skorzystania z naszej nowej Platformy. Wystarczy, ze naciśniesz po prawej stronie ogłoszenia na 'Nowoczesny sposób rekrutacji Platforma e-learning' a możesz przejść przez rekrutacje bez wychodzenia z domu.

Dodano dnia: 14-07-2018