Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: Błonie

Ogłoszenie Agencja Pracy

Technik Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Błonie (mazowieckie, Polska) Branża: - Inżynieria - Praca fizyczna - Produkcja Forma zatrudnienia: pełen etat

Firma Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych. Firma świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu wsparcia procesu montażu / produkcji.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

Obowiązki:

• Ustawianie procesu na linii produkcyjnej;

• Diagnostyka i usuwanie awarii maszyn (szlifierki, frezarki, myjki, stanowiska montażowe i testujące);

• Konserwacja maszyn;

• Zapewnienie ciągłości pracy linii;

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie techniczne;

• Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym;

• Znajomość rysunku technicznego;

• Samodzielność, zorganizowanie, odpowiedzialność, analityczne myślenie, dyspozycyjność;

• Doświadczenie na podobnym stanowisku w Zakładzie Produkcyjnym (mile widziane);

Oferujemy:

• Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej pozwalającej na szeroki rozwój umiejętności;

• Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;

• Pakiet socjalny uwzględniający m.in. prywatną opiekę medyczną oraz karty sportowe;

Dodano dnia: 14-07-2018