Inspektor Nadzoru Budowlanego

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Inspektor Nadzoru Budowlanego Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie, Polska) Nr ref.: INB/W Branża: - Budownictwo - Inżynieria Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Firma Longbridge Management Sp. z o. o. poszukuje doświadczonego inżyniera budownictwa z uprawnieniami na stanowisko :

Opis stanowiska:

  • przeprowadzanie oględzin i kontroli w zakresie prawidłowości przebiegu procesu budowlanego i utrzymania obiektów budowlanych w celu weryfikacji stanów faktycznych z zatwierdzonymi projektami oraz wymaganiami przepisów prawa budowlanego
  • analiza dokumentów, pozyskiwanie niezbędnych pozwoleń administracyjno-budowlanych,
  • przeprowadzanie obowiązkowych kontroli w przedmiocie dopuszczenia obiektów do użytkowania,
  • okresowe raportowanie

Wymagania:

  • 10 letnie doświadczenie w realizacji obiektów mieszkaniowych,
  • wykształcenie wyższe techniczne, posiadanie uprawnień budowlanych,
  • znajomość kosztorysowania, znajomość pakietu MS Office i Project,
  • doskonała organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • możliwość pracy na terenie całego kraju,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wynagrodzenie oraz pakiet medyczny

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą 'Aplikuj Teraz'

lub na adres:

Longbridge Management Sp. z o.o.
ul. Cybernetyki 10

02-677  Warszawa

Dodano dnia: 14-07-2018