Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Asystentka / Asystent Zarządu

Lokalizacja: Zielona Góra

Ogłoszenie Agencja Pracy

Asystentka / Asystent Zarządu Miejsce pracy: Zielona Góra (lubuskie, Polska) Branża: - Stanowiska asystenckie Forma zatrudnienia: pełen etat

Obowiązki:

  • obsługa administracyjna i biurowa sekretariatu,
  • prowadzenie kalendarza spotkań Prezesa Zarządu,
  • przygotowanie i organizacja wyjazdów służbowych Prezesa i Członków Zarządu,
  • organizacja pracy sekretariatu (odbieranie telefonów, poczty, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, dbałość o obsługę gości),
  • zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji i dokumentacji,
  • tworzenie projektów korespondencji i pism na polecenie przełożonego,
  • pomoc przy organizacji posiedzeń i spotkań,
  • współpraca przy obsłudze szkoleń.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe np. ekonomia, administracja,
  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • zdolność planowania i organizowania pracy,
  • dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • komunikatywność.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • premie kwartalne,
  • bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych-Kaizen),
  • ubezpieczenie grupowe PZU,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony świąteczne, karty sportowe, imprezy kulturalno-oświatowe, paczki dla dzieci),
  • wyjazdy szkoleniowo-integracyjne,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 14-07-2018