Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Monter Wentylacji / Pomocnik

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Agencja Pracy

Monter Wentylacji / Pomocnik Miejsce pracy: Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie, Polska) Nr ref.: 05/7 Branża: - Budownictwo - Inżynieria - Praca fizyczna - Instalacje - Elektronika / Elektryka - Pracownicy budowlani Forma zatrudnienia: pełen etat Minimalny poziom wykształcenia: zawodowe Minimalne doświadczenie: 0-2 lata

Firma specjalizująca się w montażu instalacji klimatyzacji i wentylacji zatrudni

MONTERÓW WENTYLACJI/POMOCNIKÓW

Zadania:

  • Montaż instalacji wentylacji na obiektach użyteczności publicznej.

Wymagania:

  • Doświadczenie i dyspozycyjności.
  • Od pomocników chęci do nauki.

Oferujemy:

Zapewniamy płacę zasadniczą + dietę 30,00 zł netto za dzień, nadgodziny płatne zgodnie z kodeksem pracy, premie wypłacane co miesiąc, oraz dodatkowe wynagrodzenie na czas przejazdu na budowę. Umowa o pracę na przejrzystych warunkach. Praca w delegacji - zapewnione zakwaterowanie oraz przejazdy.

Co powinieneś zarobić?

Niezwłocznie skontaktować się z Justyną 798 056 274 i uzyskać szczegółowe informacje.

Numer wpisu do rejestru 13471

Dodano dnia: 14-07-2018