KIEROWNIK ROBÓT - IZOLACJA TERMICZNA - Belgia/Niemcy

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

KIEROWNIK ROBÓT – IZOLACJA TERMICZNA – Belgia/Niemcy
Miejsce pracy: (za granicą) Warszawa (mazowieckie, Polska)
Nr ref.: 02/07

Branża:

Forma zatrudnienia: pełen etat

Minimalny poziom wykształcenia: wyższe

Minimalne doświadczenie: 2-4 lat

Kim jesteśmy?

Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadzącą usługi w dziedzinie budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego poszukujemy do naszego zespołu:

KIEROWNIKA ROBÓT

*nie wymagamy uprawnień budowlanych

ZADANIA:

  • Nadzór nad prawidłowym wykonywaniem prac z zakresu izolacji termicznej na obiektach przemysłowych
  • Ścisła współpraca z Majstrem oraz z brygadami

WYMAGANIA

  • Wykształcenia wyższego budowlanego
  • Swobodnego porozumiewania się w języku niemieckim
  • Prowadzenia dokumentacji
  • Koordynacji robót zgodnie z harmonogramem oraz nadzór nad poprawnością wykonywanych prac

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z awansami finansowymi
  • Zorganizowane i opłacone mieszkania łącznie z mediami- pokoje jednoosobowe
  • Do dyspozycji auto służbowe, niezbędne narzędzia do pracy
  • Dojazd do pracy, przejazdy z kontraktu w dwie strony oraz na święta
  • ZUS opłacony od realnych zarobków
  • Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV  lub zadzwoń –  518-215-122 (Ania)

Możesz też wysłać SMS o treści KIEROWNIK Z J. NIEMIECKIM – oddzwonimy!

Numer wpisu do rejestru: 13471

Dodano dnia: 14-07-2018