Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Senior Fullstack Developer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Senior Fullstack Developer.

Jeśli pasjonują Cię nowe technologie i chcesz pracować w firmie, która szybko rośnie i da Ci możliwość rozwijania się razem z nią - Aplikuj do nas!

Grupa Absolvent jest drugą w Polsce najszybciej rozwijającą się firmą technologiczną w rankingu Deloitte Technology Fast 50 (październik 2017). Jesteśmy czołową firmą z branży HR wspierającą pracodawców w znajdowaniu najlepszych kandydatów na rynku.

Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za rozwój portalu absolvent.pl, z którego każdego miesiąca korzystają dziesiątki tysięcy użytkowników.

Zadania:

  • tworzenie architektury rozwiązań i aplikacji (Absolvent.pl, back office, różne narzędzia wewnętrzne),
  • wdrażanie dobrych praktyk (bezpieczeństwo, wydajność, architektura, proces wytwarzania oprogramowania),
  • programowanie (PHP, JavaScript),
  • dużo innych, ciekawych zadań.

Wymagania:

  • co najmniej 5 lat profesjonalnego doświadczenia z większością technologii, z którymi pracujemy,
  • doświadczenie w tworzeniu architektury aplikacji internetowych,
  • znajomość zagadnień optymalizacji aplikacji internetowych,
  • zrozumienie i chęć wdrażania DevOps,
  • doświadczenie z TTD.

Technologie, z którymi pracujemy:

  • PHP (Laravel/Symfony)
  • React SJ
  • Next.js
  • Apollo + GraphQL
  • Nginx
  • MySQL
  • Reddis
  • RabbitMQ
  • Ansible
  • Docker (zaczynamy).

Brzmi ciekawie? Wiemy! Aplikuj i dołącz do naszej AbsoEkipy!

Dodano dnia: 14-07-2018