Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista ds. zapasów

Lokalizacja: Gliwice

Ogłoszenie Agencja Pracy

Firma Etisoft jest największym w Polsce producentem i dostawcą systemów do identyfikacji i znakowania produktów w przemyśle. 25-letnie doświadczenie oraz dynamiczny rozwój działalności zaowocowały ugruntowaną pozycją kwalifikowanego dostawcy w Europie, a rozszerzenie działań na rynek amerykański w znaczący sposób powiększyło możliwości kompleksowej obsługi klientów korporacyjnych. Więcej na nasz temat przeczytasz na stronie www.etisoft.com.pl

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • prowadzenie inwentaryzacji ciągłej /wyrywkowej magazynów,
  • raportowanie stanów i niezgodności magazynowych,
  • wstępne przetwarzanie i analizowanie wyników inwentaryzacji,
  • praca w systemie typu ERP oraz wewnętrznych systemach raportowych,
  • kontrola poprawności,
  • rozwój w kierunku programowania (T-SQL) i baz danych (MsSQL).

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności MS Excel,
  • praktyczna znajomość systemów klasy ERP będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia do obsługi wózka jezdniowego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia wewnętrzne, certyfikowane szkolenia zewnętrzne, dofinansowanie do nauki języka obcego),
  • atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych (Multisport, świadczenia z ZFŚS),
  • mnóstwo okazji do integracji z zespołem (weekendowy wyjazd integracyjny, liczne zespoły sportowe sponsorowane przez firmę),
  • pracę pełną wyzwań w firmie będącej liderem na rynku i pracującej z największymi korporacjami świata.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Złożenie aplikacji oznacza, że wyraża Pan/i zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacyjnego. Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest ETISOFT Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Szara 21. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pan/i danych. Jeżeli nie wyraża Pan/i takiej zgody, prosimy aby nie aplikować.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zawartych w mojej aplikacji o pracę w celach rekrutacyjnych przez firmę ETISOFT Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Szara 21. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/ świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia moich danych oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.”

Dodano dnia: 14-07-2018