Informatyk ds. Wsparcia Technicznego Użytkownika

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Agencja Pracy

Informatyk ds. Wsparcia Technicznego Użytkownika Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie) Umiejętności: - Informatyka - Linux - wsparcie użytkowników - sieci teleinformatyczne - Serwis IT

Jesteśmy Bankiem z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na polskim rynku.
W związku z naszym dynamicznym rozwojem poszukujemy ambitnych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko w Centrali Banku.

Główne zadania:

  • Wsparcie techniczne Pracowników w codziennej eksploatacji sprzętu i oprogramowania,
  • Przygotowanie, konfiguracja stacji roboczych, instalacja oprogramowania, reinstalacja systemu,
  • Podstawowa naprawa sprzętu komputerowego,
  • Kontakt z firmami serwisowymi,
  • Prowadzenie ewidencji wyposażenia technicznego Banku.

Profil kandydata:

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wykształcenie wyższe,
  • Dobra znajomość systemu Microsoft,
  • Dobra znajomość budowy sieci teleinformatycznych,
  • Umiejętność szybkiego diagnozowania i rozwiązania problemów technicznych dotyczących sprzętu, teleinformatycznego, oprogramowania, aplikacji, systemów operacyjnych,
  • Komunikatywności i pozytywne nastawienie,
  • Nastawienie na współpracę i umiejętność pracy w grupie,
  • Czynne prawo jazdy kat. B. (warunek konieczny)

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość systemu Linux.

Pracownikowi oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),
  • Pracę w ciekawym zespole i przyjaznej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • Udział w Programie MultiSport
  • Przystąpienie do Prywatnej Opieki Medycznej

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą

Informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdziesz tutaj:

Dodano dnia: 18-07-2018